В партії 200 виробів, з яких 4 браковані. Партія довільним чином розподілена на дві рівні

частини, які відправлені двом споживачам. Знайти імовірність того, що: а) браковані вироби потраплять до споживачів в однаковій кількості; б) всі браковані вироби дістануться одному споживачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Катарова Диана.

Ответ:Для частини а буде подія P(A)=m/n

n=C200^100; m=C4^2*C196^98;

P(A)=C4^2*C196^98/C200^100=0.379

Для частини б

m=С4^0*C196^100+C4^4*C196^96=2*(196!/100!*96!)

P(B)=m/n=0.121

Пошаговое объяснение: