Замініть дане рівняння рівносильним йому квадратнимрівнянням(x-1)(х-2) = 4х3(x+5) — 8 = - 5x(х+2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Хова Валентин.

Ответ:

Х^2-7х+2=0;

5х^2+13х+7=0

Пошаговое объяснение:

Х^2-х-2х+2-4х=0

Х^2-7х+2=0;

3х+15-8=-5х^2-10х

3х+15-8+5х^2+10х=0

5х^2+13х+7=0