Із двох міст одночасно виїхали на зустріч один одному два скутеристи й зустрілися через 3 год.

Визнач відстань між містами якщо один скутерист рухався зі швидкістю 30 км/год, а другий 25 км/год. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

165 км

Пошаговое объяснение:

3(30+25)=3·55=165 км