Скільки існує різних двозначних чисел, в запису яких можна використовувати цифри 1, 2, 3, 4, 5, 6

якщо цифри в числі повинні бути різними?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

Это размещения без повторений: A_n^m = \frac{n!}{(n-m)!}

A_6^2 = \frac{6!}{(6-2)!} = \frac{6!}{4!} = \frac{6\cdot5\cdot4\cdot3\cdot2\cdot1}{4\cdot3\cdot2\cdot1} = 6\cdot5 = 30

Вот эти числа: 12, 13, 14, 15, 16, 21, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 51, 52, 53, 54, 56, 61, 62, 63, 64, 65

Отвечает Гамандий Света.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

Числа:12,13,14,15,16,21,23,24,25,26,31,32,34,35,36,41,42,43,45,46,51,52,53,54,55,56,61,62,63,64,65.