У четвер Сашко прочитав 4 сторінки книги. Кожного наступного дня він читав утричі більше, ніж

попереднього дня. У який день тижня Сашко дочитає книгу, якщо в ній 52 сторінки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кублов Никита.

4•3=12 - п'ятниця

12+4=16ст

12•3=36 - субота

36+16=52ст

Відповідь: Сашко дочитає книгу в суботу