Виконай ділення (48b+21):3


Ответы на вопрос

Отвечает Турбина Аня.

Ответ:

 \frac{48b + 21}{3}  =  \frac{3(16b + 7)}{3}  = 16b + 7

Отвечает Шокбар Алмат.

Відповідь: 16b+7

Розв'язання:

(48b+21):3=\frac{48b+21} {3}=\frac{3(16b+7)}{3}=16b+7

Докладне пояснення:

1) Запишіть частку у вигляді дробу

2) Винесіть спільний множник 3 за дужки

3) Скоротіть дріб