Ділення на двоцифрове число 127.Знайди значення виразів. Запиши результати.720: 60200 - 1136 :

8950:5015 6. 9-56 0 : 20126 : 7,580 : 56. 28208 : 52=28 2: 676 : 1976: ЧА16 8 : 391: 13176.175.9136 : 17128.Виконай ділення двома способами в тих випадках,це можливо,​

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Відповідь:

720: 60 = 20

200-1=199

136:8=17

950:50= 19

156*9=1404

560:20=28

126 : 7,5 = 16,8

80 : 5 =16

6 * 28 =168

208 : 52= 4

282: 6 = 47

76 : 19= 4

168 : 3  = 56

91: 13 = 7

175*9 =1575

136 : 17= 8

Покрокове пояснення: