Відстань між двома островами дорівнює 556,5 км. Від цих островів назустріч один одному одночасно

вийшли два кораблі, які зустрілися через 7 год після виходу. Один із кораблів ішов зі швидкістю 36,8 км/год. З якою швидкістю рухався другий корабель?

Ответы на вопрос

Отвечает Егель Лиза.

Ответ:

42,7 км/ч

Пошаговое объяснение:

556,5/7 -36,8=79,5-36,8=42,7 км/ч