18 синіх і 12 жовтих слив батько поділив порівну між трьома синами скільки слив одержав кожний син

розв'язати задачу двома способами За поданими планами будь ласка мені потрібно тільки короткий запис задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Ответ:1)18+12=30(шт.) - всього

2)30 :3 = 10(шт.) - отримав кожен син.

2 спосіб

1)18:3=6(шт.) - отримав синіх

2)12:3=4(шт.)- отримав жовтих

3)6+4=10(шт.)-всього отримав кожен з синів

Пошаговое объяснение:Синіх-18шт.

Жовтих-12шт.

1 син - ?шт

2 син - ?шт

3 син - ?шт