Спростіть вираз -0.6(16b-5)-(2,9b-8)-4(4-1.5b) і обчисліть його значення при b= -9/13


Ответы на вопрос

Отвечает Боровой Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

=-9,6b+3-2,9b+8-16+6b=-6,5b-5

-6,5*(-9/13)-5=-13/2*(-9/13)-5=4,5-5=-0,5