Із двох пунктів, відстань між якими 88,62 км, виїхали назустріч один одному два велосипедисти й

зустрілися через 3 год. Один із велосипедистів їхав зі швидкістю 14,3 км/год. Знайдіть швидкість другого велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Куртев Дмитрий.

Ответ:

v2 = 15,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

S= 88,62км

t=3год

v1= 14,3 км/год

v2=?

S= 14,3×3=42,9 км

88,62-42,9= 45,72км

45,72÷3= 15,24км/ч