В одному ящику в 3 рази більше яблук ніж у другому. Коли з першого ящика переклали 4 кг яблук у

другий, то в обох ящиках яблук стало порівно. Скільки кілограмів яблук у кожному ящику

Ответы на вопрос

Отвечает Елемесова Анара.

Ответ:

3y-4=4+y

3y-y=4+4

2y=8

y=8/2=4

Пошаговое объяснение:

3y= 1 ящик

y= 2 ящик