Обчислити V прямокутного паралелепіпеда за відомими сторонами a=2,4см b=3,1см c=1,7см


Ответы на вопрос

Отвечает Сабурова Елизавета.

V(пар.) = a*b*c

V(пар.) = 2,4 * 3,1 * 1,7 = 12,648 см³

Ответ: 12,648 см³