Яке зрівнянь має безліч коренів? A)7x-8=7(x-4) Б)2(x+3)-4=2x+2 В)3х=9 Г)2х+7=3+Х


Ответы на вопрос

Отвечает Милетич Ростислав.

Ответ:

Б)

Пошаговое объяснение:

2(х + 3) -4=2х + 2

2х + 6 -4=2х + 2

2х + 2=2х + 2

2х-2х= -2+2

0=0

Отже х є R (любе число), або має безліч коренів.