Допоможіть будьласка напишіть повну відповідь 5 : ⅕ +3 : (-0,1) + 14 =


Ответы на вопрос

Отвечает Белясова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)5:\frac{1}{5} =\frac{5}{1} :\frac{1}{5} =\frac{5}{1} *\frac{5}{1} =\frac{25}{1} =25

2)3:(-0.1)=\frac{3}{1} :-\frac{1}{10} =\frac{3}{1} *-\frac{10}{1} =-\frac{30}{1} =-30

3)25+(-30)=25-30=-5

4)-5+14=9

Отвечает Хаитбаев Фаррух.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

Спершу дія ділення , потім додамо два результати і до числа яке вийде додамо 14!