Доведіть, що функція g(х) = х^3-x^2+7x -√3 зростає на R *​


Ответы на вопрос

Отвечает Помелова Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

g(x) =x³-x²+7x-√3

g'(x)=(x³-x²+7x-√3)'=3x²-2x+7=3(x²-2x/3+1/9)+20/3=3(x-1/3)²+20/3>0

g'(x)>0⇒g(x)↑

Ч.т.д