Допоможіть будь ласка знайти значення виразу -4x - (x-5 y), якщо y-x= -2


Ответы на вопрос

Отвечает Баширова Карина.

Ответ:

-4х-(х-5у)=-4х-х+5у=-5х-5у=5у-5х=5(х-у)     при у-х=-2   5*(х-у)=5*(-2)=-10