Екі жай санның қосындысы 33, Үлкенін кішісіне бөлсек нешеге тең болады ?А. 32В. 33С. 16,5D. 15,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Куанышева Жанат.

Ответ:

x+y=33

x/y=?

33/1=33

Жауабы:A.33

Пошаговое объяснение: