Мама купила 3 кг яблук по 25 грн. На наступний день ціна цих яблук понизилась на 20%, і мама

купила ще 5 кг. Яка вийшла середня ціна яблук?

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Артём.

Ответ:

21,875 грн

Пошаговое объяснение:

1)3*25=75

2)25-20%=25-5=20

3)5*20+3*25=75+100=175

4)175:8=21,875