Запиши вислови в зошиті та знайди їх значення. Кінцеві результати запиши у віконцях. 1. Із добутку

чисел 16 і 4 відняти 11; Відповідь: . 2. Суму чисел 8 і 8 збільшити у 4 рази(-ів); Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Басырова Амина.

Ответ:

(16 × 4) - 11 = 64 - 11 = 53.

(8 + 8) × 4 = 16 × 4 = 64.