Y= -9/x -x Сладіть рівняння дотичної до графіка функції в точці х0= 1 a у= 18 - 8х б. у= 6х + 10

в. у= 8x - 18 г. у= - 6x - 10 помогите прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Дана функция y= (-9/x) - x.

у(1) = -9 - 1 = -10.

y' = (9/x²) - 1.

y'(1) = 8.

Уравнение касательной:

у = 8(х - 1) - 10 = 8х - 18.

Ответ: в.