За годину майстер виготовляє 25 деталей.А його помічник 12 деталей.Скільки за 3 год.виготовлять

деталей майстер і помічник разом.

Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Азалия.

1.25*3=75 деталей зробив майстер за 3 години

2.12*3=36 деталей зробив помічник за 3 гол 3.75+36=111 деталей вони зробили разом

Отвечает Доля Яна.
1) 25+12= 37 (д) - разом за 1 год
2) 37*3= 111 (д) - разом за 3 год