За 6 однакових стільців сплатили 267 грн. Скільки гривень треба сплатити за 5 таких самих стільців?


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Ксения.

Ответ:

222.5 грн (або 222грн 50 коп)

Пошаговое объяснение:

1) 267:6=44.5 грн (або 44грн50коп) - заплатили за один стілець

2) 44.5*5=222.5 грн (або 222грн 50 коп) - треба сплатити за 5 таких стільців

Отвечает Исаева Айлин.

Пошаговое объяснение:

267÷6=44 грн 50 коп

44.5*5=222 грн 50 коп