Будь ласка розпишіть по діям розвяжіть рівняння 1) (12.3-х)-4.25=5.5 2) 56.4-(2х-3.86)=40.26


Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

1) (12,3 - х) - 4,25 = 5,5                  2) 56,4 - (2х - 3,86) = 40,26

12,3 - х = 5,5 + 4,25                       2х - 3,86 = 56,4 - 40,26

12,3 - х = 9,75                                 2х - 3,86 = 16,14

х = 12,3 - 9,75                                 2х = 16,14 + 3,86

х = 2,55                                          2х = 20

---------------------------------                  х = 20 : 2

Проверка:                                      х = 10

(12,3 - 2,55) - 4,25 = 5,5                 --------------------------------------

9,75 - 4,25 = 5,5                             Проверка:

5,5 = 5,5                                          56,4 - (2 · 10 - 3,86) = 40,26

                                                        56,4 - (20 - 3,86) = 40,26

                                                        56,4 - 16,14 = 40,26

                                                        40,26 = 40,26