Серік пен Арман ауылдан өзеннің қарай бір уақытта велосипедпен шықты. 125 м /мин жылдамдықпен

жүрген Серік 10 минуттан кейін өзенге жетті.Егер Арман 100м/мин жылдамдықпен жүрсе,Серіктен ол неше километр қашықтықта болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Костров Никита.

125*10=1250

100*10=1000

1250-1000=250м