На двох ділянках росла однакова кількість кущів малини. Коли з першої ділянки викопали 52 кущі, а з

другої - 34, то на першій ділянці залишилося у 2 рази кущів менше, ніж на другій. Скільки кущів малини росло на кожній ділянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Михалёв Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

нехай спочатку росло х кущій на кожній ділянці, тоді

на першій буде 2*(х-52),

на другій х - 34

2 * (х - 52) = х - 34

2х - 104 = х - 34

2х - х = -34 + 104

х = 70 кіщів росло на кожній ділянці спочатку