На двох ділянках росло порівну кущів малини.Після того як на першому досадили 5 кущів, а на другому

23 кущі, то на другій ділянці стало малини вдвічі більше ніж на першій.Скільки малини росло спочатку на першій ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Алина.

Ответ:

1) x = 13

2) x = 16,3

y = 12,6

z = 32,6

Пошаговое объяснение:

1)  Про малину

x + 5 = (x + 23)/2 => x/2 = 13/2 => x = 13

2)

Про яблуки.

Путь

x - 1-ый ящик

y - 2-ой

z - 3-ий

x = y + 3,7 => y = x - 3,7

x = z/2 => z = 2x

x + y + z = 61,5

x + x - 3,7 + 2x = 61,5

4x = 61,5 + 3,7

x = 65,2/4 = 16,3

y = 16,3 - 3,7 = 12,6

z = 16,3 * 2 = 32,6