гравець баскетбольної ліги може вдрити по м'ячу , надавши йому швидкості 190 км/год. яку відстань

пролетить м'яч за 5 с ?

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкова Владлена.

Ответ:

190*5=950

Пошаговое объяснение:

S=V*t

V= 190км/год

t= 5с

S=190*5= 950км