Одна з основ трапеції дорівнює 15 см , а висота 10 см , знайдіть другу основу трапеції , якщо її

площа дорівнює 100 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Tulova Alexsandra.

Ответ:

5 см

Пошаговое объяснение:

Формула:

S=(a+b):2*h

S - площа

a - одна основа

b - інша основа

h - висота

a - ?

b - 15 см

h - 10 см

Решение:

100 см^2= (a + 15 см):2*10 см ⇒ a =S:h*2 - b = (100 см : 10 см)*2 - 15 см = 5 см