Середнє арифметичне трьох чисел — 40.Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5 разів більше

третього, а друге в 1,5 рази(-ів) більше третього. Перше число дорівнює .Друге число дорівнює .Третє число дорівнює .

Ответы на вопрос

Отвечает Полуянова Виктория.

Відповідь:

1-20   2-12

Покрокове пояснення:

Вводимо зминну х   1 ч. нехай 2,5х        2ч. - 1.5х     3 - х

Робимо ривняння

2,5х+1,5х+х=40    Отже 1 число 8×2,5=20        2 число 8×1.5= 12      3 - 8                    

5х=40

х=40/5

х=8