Помогитеееееееее Два велосипедиста знаходились на відстані 21,3 км один від одного .Вони виїхали

одночасно на зустріч один одному і зустрілись через 0,6 год .Знайди швидкість кожного велосипедиста якщо швидкість одного з них становить 150% швидкості іншого? Задача рівнянням будь-ласка поясніть завтра контрольна хочу зрозуміти

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Беремо за х швидкість 1 вел

тоді швидкість 2 вел -1.5 х

за формулою:

відстань: швидкість= час

складаємо рівняння:

21.3:(х+1.5х)=0.6

21.3:2.5х=0.6

2.5х=21.3:0.6

2.5х=35.5

х=14.2 км/год швидкість 1 велосепедиста

14.2*1.5=21.3 км/год швидкість другого велосепедиста

перевірка:

14.2*0.6=8.52 км проїхав 1 вел

21.3*0.6=12.78 км проїхав 2 вел

8.52+12.78= 21.3 км