Перенеси з правої частини рівняння в ліву доданок, який містить невідоме число у рівнянні 7х=4-2х


Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Степан.

Ответ:

x= \frac{4}{9}

Пошаговое объяснение:

7x+2x=4

9x=4

x= \frac{4}{9}