Батькові 32 роки, а синові 8 років. Через скільки років батько буде утричі старшим від сина?

Розв'язуємо задачу за допомогою рівняння, перевірте, чи за¬довольняє умову задачі знайдений розв'язок. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Арина.

Ответ:

(32+х)/8+х=3

32+х=24+3х

8=2х

х=4

Ответ :через 4 года