1.Розв’яжи рівняння – 25 – 5х = 45. 2.Розв’яжи рівняння 11х = х – 60. 3. Якщо в рівнянні 3х + 2 =

11 доданок 2 перенести в праву частину, то отримаємо

Ответы на вопрос

Отвечает Снапкова София.

1. - 25 - 5x = 45\\-5x = 45 + 25\\-5x = 70\\x = -14

2. 11x=x-60\\11x-x=-60\\10x=-60\\x=-6

3. 3x+2=11\\3x=11-2\\3x=9\\x=3