ҮЙ ТАПСЫРМАСЫ есеп құрастыр жәнеM25 м? М4 4 44 4 4 4 2 43 м3375 м3изНЕГЕАТАТҮСІНДІР​


Ответы на вопрос

Отвечает Осинникова Катя.

Ответ:

Дано:    Решение:

a-7cм     V=a×b×c=7×8×5=280(см3)

b-8см

с-5см.

V-?см3

Ответ:V=280см3.

Дано:       Решение:

а-16дм     с=(V:a):b:(384:16):2=12(дм)

b-2дм            

c-?дм

V-384дм3

Ответ:с=12дм.

Дано:     Решение:

а-25м    b=(V:a):c=(3375:25):3=45(м)

b-?м

c-3м

V-3375м3

Ответ:b=45м.