Запитання 1Знайдіть скалярний добуток вектоів х̅ = (1; 2; - 3) і у̅ = ( -8; 2; 4).​


Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

a · b = ax · bx + ay · by + az · bz = 1 · (-8) + 2 · 2 + (-3) · 4 = -8 + 4 - 12 = -16

Пошаговое объяснение: