Вкладник поклав у банк 25000 грн під 10% річних.тскількі грошей буде на його рахунку через два роки


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

30250 грн

Пошаговое объяснение:

Сумма на счету через два года:

A=25000(1 +10%/100)²=25000·1,1²=25000·1,21=30250 грн