Розчин містить 15% солі. Яка маса розчину, якщо солі в ньому 75 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Даша.

Ответ:

500 г

Пошаговое объяснение:

1)75:15%=5(г)-маса одного выдсотка усього розчину;

2)5*100%=500(г)-маса розчину