1. Для прокладання електропроводки придбали 1200 м дроту. 12 мотків дроту по 60 м витратили

на  внутрішню проводку, а 3/5 решти пішло на зовнішню. Скільки метрів дроту пішло на зовнішню проводку? 2. У Києві на одного жителя припадає 72 м2 зелених насаджень, а в столиці Японії Токіо - 12 м2. У скільки разів менше припадає зелених насаджень на мешканця  Токіо, ніж на одного киянина?3. Знаки яких арифметичних дій пропущено?400...60...З = 220640...400...2 = 440​

Ответы на вопрос

Отвечает Антиповская Алина.

Ответ:

  1.                                       Задача

                                          Розв'язання

1) 12*60= 720(м.) - пішло на внутрішню проводку;

2) 1200-720= 480 (м.) - інша проводка;

3) 480:5*3= 288 (м.)

Відповідь: на зовнішню проводку пішло 288 м дроту.

2.                                           Задача

                                           Розв'язння

1) 72:12= 6 (р.)

Відповідь: в 6 разів менше припадає зелених насаджень на одного мешканця Київа.

3.

400-(60*3)=220

640-(400:2)= 440

Пошаговое объяснение: