Сума двох чисел дорівнює 460. Знайдіть ці числа, якщо 2/9  першого числа дорівнюють 80 %

другого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аветисян Карен.

80% = 80/100 = 4/5 - сократили на 20

Пусть х - первое число, тогда (460 - х) - второе число. Уравнение:

2/9 · х = 4/5 · (460 - х)

(2/9)х = 368 - (4/5)х

(2/9)х + (4/5)х = 368

(10/45)х + (36/45)х = 368

(46/45)х = 368

х = 368 : 46/45

х = 368 · 45/46

х = 8 · 45

х = 360 - первое число

460 - 360 = 100 - второе число

Вiдповiдь: числа 360 i 100.

Проверка:

2/9 · 360 = 0,8 · 100

360 : 9 · 2 = 80

80 = 80 - верно