Два автомобіля їдуть на зустріч один одному.Швидкість першого 58,5км/год а другого в 1,2рази

більша. На скільки кілометрів вони зблизаться через 1,5 години

Ответы на вопрос

Отвечает Будник Дашенька.

Ответ:

58,5*1,2=70,2 (км/год) Швидкість другого автомобіля

58,5+70,2=128,7 (км/год) Швидкість зближення

128,7*1,5=193,05 (км) На 193,05 кілометрів вони зблизилися через 1,5 години

Пошаговое объяснение: