Рухаючись зі швидкістю 68км/год, автомобіль проїхав 238 км. Який шлях проїхав би автомобіль за той

самий час, якщо його звидкість була б 72 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ульяна.

Ответ:

238:68=3,5(ч)t

3,5×72=252(км)S

Ответ: 252 км