Товар коштував 40 грн. Через деякий час його ціна зросла на 30%. Визначте нову ціну товару.​


Ответы на вопрос

Отвечает Железнов Егор.

Ответ:

52 грн

Пошаговое объяснение:

40 грн -  100%

х грн - 30 %

х=(40*30)/100=12 (грн)

40+12=52 (грн)