У художній школі навчається 160 учнів. 65% з них взяли участь у творчому конкурсі. Скільки учнів

взяли участь у конкурсі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кащавцева Анастасия.

160 - 100%

х - 65%

Скл. співвідношення:

160₋ = 100₋

х           65

х= (160*65) / 100 = 104(учн)