Вантажівка виїхала з міста до села зі швидкістю 50 км/год. Через 2 год слідом за нею виїхала

легкова машина,швидкість якої більше за швидкість вантажівки на 25 км/год. Знайдіть відстань від села до міста, якщо обидві машини прибули до села одночасно

Ответы на вопрос

Отвечает Бикова Дарія.

За 2 години вантажівка проїхала відстань:

50 × 2 = 100 км

Швидкість автомобіля на 25 км/год більша:

50 + 25 = 75 км/год

За 4 години вантажівка і легкова машина прибудуть в місце призначення:

4 × 50 + 100 = 300 км - відстань проїхана вантажівкою

4 × 75 = 300 км - відстань проїхана автомобілем

Отже відстань від села до міста складає 300 км.