Два мотоциклісти виїхали одночасно назустріч один одному із двох пунктів, відстань між якими 222 км

, зустрівшись через 2 год .Знайдіть швидкість кожного мотоцикла , якщо швидкість одного з них на 5 км/год більша , ніж швидкість іншого.

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

222 : 2 = 111 (км/ч) - скорость сближения мотоциклистов

111 - 5 = 106

106 : 2 = 53 (км/ч) - скорость одного мотоциклиста

53 + 5 = 58 (км/ч) - скорость второго мотоциклиста