Найди значение переменной x, если 2x+y=146x−y=0Ответ: x=.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анастасия.

Відповідь:

х=48\frac{2}{3}

Покрокове пояснення:

2x+y=146

x−y=0

у другому рівнянні виражаємо у через х, тобто

-у=0-х

-у=-х

Помножимо обидві частини рівняння на (-1)

-у*(-1)=-х*(-1)

у=х

Підставляємо  у перше рівняння замість у отриману рівність

2х+х=146

3х=146

х=146:3

х=48\frac{2}{3}