ОЧЕНЬ,ОЧЕНЬ СРОЧНО, ЗАВТРА ЗДАВАТЬ!! 1. 52-(22,95:2,7+3,4)•2,82.8,4(y-17,9)=4,23. З двох станцій,

відстань між якими дорівнює 25,6км, одночасно в одному напрямі вийшли два поїзди. Попереду йшов поїзд зі швидкістю 58,4км/год і через 4 год після початку руху його наздогнав другий поїзд. Знайдіть швидкість другого поїзда​​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Александра.

Ответ: 1. 52-(22,95:2,7+3,4)*2,8=17.84

2. y=18,4

3. 1)25,6:4=6,4(км/год)

2)58,4+6,4=64,8(км/год)