Із двох станцій, відстань між якими дорівнює 24 км, одночасно в одному напрямі вийшли два поїзди.

Попереду йшов поїзд зі швидкістю 48км/год. Через 4 год після початку руху його наздогнав другий поїзд. Знайдіть швидкість другого поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Лотина Настя.

Ответ:

1. 58 * 4 = 232 (км) пройшов перший поїзд за 4 години

2. 232 + 24 = 256 (км) - пройшов другий поїзд

3. 256 : 4 = 64 (км/год) - швидкість другого поїзда

Пошаговое объяснение: