Турист рухається зі швидкістю 4,8 км/год.Яку відстань він пройде за 2,4 год? Поможите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Настенька.

Ответ:11.52км

Пошаговое объяснение:

1) Знайдено i нтрервал часу:

2.4години= 2*10( бо в часi 10 i нтервал i в по 6 хвилин) + 4= 24

2) 4.8:10= 0.48 км/ iнтервал

3) 24*0.48=11.52 км